Federal Portal   AB   Konsolosluk   Brüksel Video   BA - Brüksel Haber Ajansı    Brüksel Vikipedia   Brüksel Yaşam   Belçika vize sorgula 
Cumartesi, 24 Agustos 2019
  Ana sayfa
Brüksel'in Neresinde Oturuyorsunuz ?
Anderlecht
Schaerbeek
Molenbeek
Laeken
Evere
1000 Brüksel
St.- Gilles
Diğer
Brüksel'de En çok Nerede Zaman Geçiriyorsunuz ?
St. - Gilles
Anderlecht
Evere - Haren
Molenbeek - Laeken
Schaerbeek
 
Brüksel Haberleri  /
 
Uzun bir süredir tamirat nedeniyle kapalı olan Montgomery tüneli bu gece yeniden açıldı.
Devami >>>
 
Şirket adresi ve büro kirala alanında hizmet veren modern ve dizayn yönleriyle dikkat çeken Agence 86 müşterilerini bekliyor.
Devami >>>
 
Noel ve yeni yıl döneminin yaklaşması ile birlikte güvenlik konusu yeniden gündeme gelmeye başladı. Noel ve yılbaşı kutlamaları ya da pazarlarına gidilmesi tavsiye edilmiyor.
Devami >>>
 
2016 yılı Kurban bayramında tüm organizasyonu sadece kendi başına düzenleme kararı alan ve Bayram günü skandal bir başarısızlığa imza atan Brüksel Bölge hükümeti çaresiz kaldı.
Devami >>>
 
AB'nin başkenti Brüksel'de eşine az rastlanacak türden bir grev gösterisi yaşanıyor. Grev yüzünden şehir merkeziyle bağlantılı tüm metro ve diğer toplu ulaşım etkilenmiş durumda.
Devami >>>
 
Eski diplomat şimdilerde ise CHP Milletvekili olan Öztürk Yılmaz Brüksel'de konuğu olduğu bir panelde konuştu. Yılmaz daha önce Brüksel'de diplomat olarak görev yaptığını ve meslek hayatının en güzel yıllarının Brüksel Yılları ol
Devami >>>
 
Başken Brüksel bölgesinde sürücüleri ve yayaları bilgilendirme kapsamında yapılan projenin bu yıl ki ana mesajı '5 km/h hızını düşür kazalar %25 azalsın'.
Devami >>>
 
Brüksel şehir merkezinde Schaerbeek ve Laeken arasında yapılan yeşillendirilmiş yaya geçiş yolunun bir kısmı açıldı.
Devami >>>
 
25 Eylül'ü 26 Eylül'e bağlayan gece saat 22.00 sıralarında Brüksel'in Molenbeek semtinde kimliği belirlenemeyen kişilerce düzenlenen silahlı saldırıda bir kişi hayatını kaybetti. Olayın terör saldırısı olmadığı düşünülüyor.
Devami >>>