Federal Portal   AB   Konsolosluk   Brüksel Video   BA - Brüksel Haber Ajansı    Brüksel Vikipedia   Brüksel Yaşam   Belçika vize sorgula 
Pazartesi, 16 Eyll 2019
  Ana sayfa
Brüksel'in Neresinde Oturuyorsunuz ?
Anderlecht
Schaerbeek
Molenbeek
Laeken
Evere
1000 Brüksel
St.- Gilles
Diğer
Brüksel'de En çok Nerede Zaman Geçiriyorsunuz ?
St. - Gilles
Anderlecht
Evere - Haren
Molenbeek - Laeken
Schaerbeek
 
Brüksel Haberleri  /
 
Eski diplomat şimdilerde ise CHP Milletvekili olan Öztürk Yılmaz Brüksel'de konuğu olduğu bir panelde konuştu. Yılmaz daha önce Brüksel'de diplomat olarak görev yaptığını ve meslek hayatının en güzel yıllarının Brüksel Yılları ol
    


Eski diplomat şimdilerde ise CHP Milletvekili olan Öztürk Yılmaz Brüksel'de konuğu olduğu bir panelde konuştu. Yılmaz daha önce Brüksel'de diplomat olarak görev yaptığını ve meslek hayatının en güzel yıllarının Brüksel Yılları olduğunu söyledi.

Kısa adı EPC olan European Policy Centre'da, Türkiye'deki güncel gelişmeler konusunda bir konuşma yapan ve Brüksel'in önce gelen diplomat ve düşünce kuruluşu temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

15 Temmuz darbe girişiminden öncesi ve sonrası hakkında konuşan Yılmaz Türkiye'nin AB üyeliği konusunda görüşlerini açıkladı.

Toplantıya katılanların sorularına da yanıtlar veren Öztürk Yılmaz, bugüne kadar ki yaşamında en özlediği yılların Brüksel'de görev yaptığı yıllar olduğunu söyledi.

BA - Brüksel Ajansı / Bruksel.EU
Geri dön <<<