Federal Portal   AB   Konsolosluk   Brüksel Video   BA - Brüksel Haber Ajansı    Brüksel Vikipedia   Brüksel Yaşam   Belçika vize sorgula 
Cuma, 21 Eyll 2018
  Ana sayfa
Brüksel'in Neresinde Oturuyorsunuz ?
Anderlecht
Schaerbeek
Molenbeek
Laeken
Evere
1000 Brüksel
St.- Gilles
Diğer
Brüksel'de En çok Nerede Zaman Geçiriyorsunuz ?
St. - Gilles
Anderlecht
Evere - Haren
Molenbeek - Laeken
Schaerbeek
 
Brüksel Ajandası  /
 
Kısa adı EPC olan European Policy Centre gündem oluşturan konulara ilişkin düzenlediği panelde Ermenistan'ın 2017'de nasıl bir dış politikası olacak? sorusunu ele alacak.
Devami >>>
 
Brüksel'de Avrupa Birliği'nin binalarına bir yenisi daha eklendi. Baştan sona yeniden yapılan ve AB'nin prestij binası olarak adlandırılan 'Europa' halkın gezmesi için kapılarını açıyor.
Devami >>>
 
Brksel'de her bahar lale ve trl ieklerle misafirlere aılan Saray seraları ve Grand-Bigard şatosu bu yıl da aıldı.
Devami >>>
 
Brksel niversitesi Avrupa alışmaları Enstits ve SFE - Avrupa ğrencileri Platformu tarafından dzenlenecek bir programda AB'nin geleceği ele alınacak.
Devami >>>
 
Akademik tartışma ve sunumları ile drt gn srecek '2050'de Nasıl Bir Avrupa' başlıklı kolokyum Brksel'de 'Academie Royale'de gerekleştirilecek.
Devami >>>
 
25. dzenlenen ve saygın bir kltr festivalinin bu yıl ki konuk lkesi Trkiye... 6 Ekim'de resmi aılışı yapılan etkinlikler dizisi 31 Ocak 2016'ya kadar srecek.
Devami >>>
 
Bempt parkında 30 yıllık bir gelenek olan 'Kk Buharlı Tren' Brksel'de hoş bir haftasonu aktivitesi olarak aileleri bekliyor.
Devami >>>
 
Europalia 2015 kltr etkinliklerinde konuk lke Trkiye... Bu etkinlikler kapsamında Halles de Schaerbeek'te Zeybek oyununa yeni bir hava katan gen grup Zeybreak sahne alacak.
Devami >>>
 
Brksel Tren mzasinde gemiten gnmze trenler sergisi ald. Ailece bir macera isteyenler iin unutulmaz bir ehir frsat...
Devami >>>