Federal Portal   AB   Konsolosluk   Brüksel Video   BA - Brüksel Haber Ajansı    Brüksel Vikipedia   Brüksel Yaşam   Belçika vize sorgula 
Cumartesi, 24 Agustos 2019
  Ana sayfa
Brüksel'in Neresinde Oturuyorsunuz ?
Anderlecht
Schaerbeek
Molenbeek
Laeken
Evere
1000 Brüksel
St.- Gilles
Diğer
Brüksel'de En çok Nerede Zaman Geçiriyorsunuz ?
St. - Gilles
Anderlecht
Evere - Haren
Molenbeek - Laeken
Schaerbeek
 
Akademik Haberler  /
 
Devlet üniversiteleri arasından sadece Ahi Evran Üniversitesi’nin yer aldığı fuara Belçika’da yaşayan çok sayıda Türk aile ilgi gösterdi.
Devami >>>
 
Brüksel'de iş arayan yabancı kökenli gençler için yeni bir proje başlatıldı. Brüksel Üniversitesi, Manpower insan kaynakları ve UTV Türk Dernekler birliği tarafından başlatılan proje herkese açık.
Devami >>>
 
Avrupa Birliği tarafından desteklenen KA1, KA2 ve Erasmus+ gibi proje türlerinde eğitim ve uygulama merkezi Türkiye'den gelen gruplara hizmet veriyor.
Devami >>>
 
AB'nin Başkenti Brüksel'de, Martens Centre tarafından organize edilen bir panelde geçmişten bu güne Türk - Yunan ilişkileri irdelendi.
Devami >>>
 
Başkent Brüksel Bölgesinde çevre kirliliği ve çevre denetimleri konulu bir kolokyum düzenlenecek.
Devami >>>
 
Avrupa Birliği alanında tanınmış düşünce kuruluşlarından kısa adı EPC olan European Policy Centre, 'Başarısız Darbe sonrası göçmen krizi; B planı zamanı geldi mi?' başlıklı bir panel düzenledi.
Devami >>>
 
Brksel'de faal lobi kuruluşlarından olan kısa adı EPC olan European Policy Centre Yukarı Karabağ'ın geleceğini ele alan bir panel dzenliyor.
Devami >>>
 
Brksel'de faaliyet gsteren Friedrich-Ebert-Stiftung adl dnce kuruluu, Trk yerel ynetimlerinin AB yelik srecine muhtemel etkilerini masaya yatracak bir etkinlik dzenleyecek.
Devami >>>