Federal Portal   AB   Konsolosluk   Brüksel Video   BA - Brüksel Haber Ajansı    Brüksel Vikipedia   Brüksel Yaşam   Belçika vize sorgula 
Pazartesi, 16 Eyll 2019
  Ana sayfa
Brüksel'in Neresinde Oturuyorsunuz ?
Anderlecht
Schaerbeek
Molenbeek
Laeken
Evere
1000 Brüksel
St.- Gilles
Diğer
Brüksel'de En çok Nerede Zaman Geçiriyorsunuz ?
St. - Gilles
Anderlecht
Evere - Haren
Molenbeek - Laeken
Schaerbeek
 
Brüksel Haberleri  /
 
Belçika’nın başkenti Brüksel’in 19 Belediyesinden biri olan ve çok sayıda Türk kökenli vatandaşın yaşadığı Molenbeek’te bulunan Diyanet Vakfına bağlı Molenbeek Mevlana Camii tarafından cami yararına kermes düzenlendi
Devami >>>
 
Brüksel'in 19 Belediyesinden biri olan Molenbeek Belediyesi'nin idari internet ağına geçtiğimiz perşembeyi cumaya bağlayan gece siber saldırı yapıldığı bildirildi.
Devami >>>
 
İspanya'nın özerk Katalan yönetiminin bağımsızlık referandumu ve bağımsızlık ilanı sonrası ülkeyi terkeden Katalan siyasiler Brüksel'de siyasetlerine devam ediyorlar.
Devami >>>
 
Ünlü navigasyon markası Tom Tom tarafından yapılan bir istatistik çalışması sonuçları açıklandı.
Devami >>>
 
Brüksel'in Molenbeek semti Belediye Başkanı Françoise Schepmans (MR) vatandaşların oylarıyla yapılan 'Yılın Politikacısı' ödülüne layık görüldü.
Devami >>>
 
09 Şubat'ı 10 Şubat'a bağlayan gece yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle Schaerbeek, Evere ve St. - Josse mahalleleri uzun süre elektriksiz kaldı.
Devami >>>
 
Başkent Brüksel Bölgesi üzerinde ciddi düzeyde mini-partikül adı verilen bir kirlilik türü olduğu açıklandı.
Devami >>>
 
Brüksel'de her yıl düzenlenen ve bir çok otomotil, kamyon ve minibüs markasının en son ürünlerinin sergilendiği Salon de l'Auto ilk haftasında 86.000 kişiyi ağırladı.
Devami >>>
 
Brüksel'in turizm sektörü geçen yıl yaşanan terör saldırıları sonrasında yaşanan sert düşüşün ardından yavaş yavaş normale dönüyor.
Devami >>>